Leaders Juniversity з радістю та гордістю привітав своїх цьогорічних випускників бакалаврату та магістратури.

Всі студенти та працівники нашого університету були дуже раді бачити на нашому святі представників вищих навчальних закладів, з якими ми співпрацюємо. Серед присутніх були проректори та декани одеських вишів –
Національного університету імені І.І. Мечникова, Юридичної академії, Національного економічного університету та інших. У своїх виступах освітяни поздоровили наших випускників та подякували за плідну спільну працю з єврейською громадою «Хабад» Одеси та Leaders Juniversity.

Цього року дипломи про вищу освіту отримало п’ять талановитих та амбітних молодих людей. Роки їхнього навчання були сповнені викликів, відкриттів та незабутніх моментів, що назавжди залишаться у серцях випускників.

Сьогодні випускники ступають на новий етап свого життя – озброєні знаннями, досвідом та вірою у власні сили. Наш університет пишається кожним із них та бажає успіхів у всіх починаннях, професійного зростання та особистого щастя. Нехай їх мрії здійсняться, а знання, що отримані в стінах університету, стануть міцним фундаментом для побудови блискучого майбутнього!