Національний університет «Одеська юридична академія»

https://onua.edu.ua/ua/

 

Національний університет «Одеська юридична академія» – провідний спеціалізований ВНЗ та лідер юридичної освіти на Півдні України. Сьогодні Національний університет «Одеська юридична академія» – це стабільно висока якість освіти та затребуваність випускників на ринку праці, це визнаний міжнародний авторитет та великі академічні зв’язки з найкращими вишами світу. Університет динамічно розвивається і вдосконалюється, в освітню діяльність впроваджуються новітні технології, щоб відповідати стандартам освіти, які постійно зростають.

 

Факультет цивільної та господарської юстиції

Факультет здійснює підготовку студентів за спеціальністю 081«Право» з акцентом на поглиблене вивчення циклу цивільно-правових дисциплін, а саме: цивільного права і процесу, господарського права і процесу, сімейного та спадкового права, корпоративного права, права інтелектуальної власності, права регулювання банкрутства, медіації та третейського розгляду, електронного судочинства, ІТ-права, медіа-права, юридичного супровіду бізнесу, виконавчого провадження, міжнародного приватного права, земельного та житлового права, спортивного права та інших.

 

Факультет судового та міжнародного права

Факультет готує висококваліфікованих фахівців за спеціальності 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» для роботи в органах суду, державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форм власності, у тому числі іноземних.

Після закінчення факультету випускники працевлаштовуються: у судах, прокуратурі, Національній поліції, Службі безпеки України (СБУ), Національному антикорупційному бюро (НАБУ), Державному бюро розслідувань (ДБР), Бюро економічної безпеки (БЕБ), адвокатурі, органах юстиції, нотаріаті, податковій службі, митній службі, юридичних органах державної влади та місцевого самоврядування, іноземних підприємствах, установах, організаціях.

 

Факультет прокуратури та слідства (кримінальної юстиції)

Найчисельніший підрозділ НУ здійснює підготовку висококваліфікованих кадрів для роботи в органах прокуратури, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державного бюро розслідувань, Бюро економічної безпеки України, Національного антикорупційного бюро України, Державної прикордонної служби України та інших правоохоронних та правозахисних структурах.

 

Факультет адвокатури та антикорупційної діяльності

 • 081 Право («Адвокатура та адвокатська діяльність», «Захист прав людини»)
 • 073 Менеджент («Менеджмент», «Менеджмент юридичного бізнесу»)

Один із найчисельніших структурних підрозділів Університету, який займається професійною підготовкою кадрів для роботи у Національному антикорупційному бюро України, Вищому антикорупційному суді, Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, Державному бюро розслідувань, Національному агенстві з питань запобігання корупції. На факультеті здійснюється підготовка кадрів для адвокатури, державних та правоохоронних органів. 

 

Факультет кібербезпеки та інформаційних технологій

 • 125 Кібербезпека
 • 122 Комп’ютерні науки
 • 121 Інженерія програмного забезпечення
 • 174 Автоматизація, комп’ютерно інтегровані системи та робототехніка

 

Факультет психології, політології та соціології

На факультеті дається великий спектр знань з психології: соціальна психологія, клінічна психологія екстремальна психологія, що дає знання про роботу в зонах бойових дій, з національною поліцією, національною гвардією, СБУ та ін.

Диплом політолога дає можливість працювати в партіях і виборних штабах, виборчих комісіях. Інші можливості – політконсультант, політтехнолог, політичний оглядач, блогер. Соціолог може влаштуватися як аналітиком в соціологічному центрі, так і маркетологом, PR-консультантом в будь-якої комерційної, державної або НЕ-комерційної організації, фахівцем з digital-маркетингу або бізнес-консультантом.

 

Факультет журналістики

 • 061 «Журналістика» («Журналістика», «Юридична журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю»)

 

Інформацію про інші структурні підрозділи університету можна дізнатися на сайті вишу.

  Хочете відчути себе студентом?

  Будемо раді бачити вас на наших семінарах!

   

  • Щорічно ми проводимо до 5-ти семінарів
  • Семінар складається з ознайомлювально-освітньої частини та культурних заходів
  • Ми запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків
  • Ми оплачуємо абітурієнту та одному з батьків дорогу на семінар, надаємо житло та харчування

   Запрошуємо вас ближче познайомитися з нашим університетом!