Одеський торговельно-економічний фаховий коледж

 

http://ofek-knteu.od.ua/

https://otefk.od.ua/

Спеціальності:

Спеціальність 072 “ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА, СТРАХУВАННЯ та ФОНДОВИЙ РИНОК”

– економічна спеціальність, що готує фахівців для роботи у фінансових установах (банківські установи, страхові компанії, органи казначейської служби, органи податкової служби, органи місцевого самоврядування) та фінансових службах підприємств й організацій різних форм власності.

Професія фінансиста вимагає системного застосування управлінських та аналітичних навичок для оцінки фінансового стану підприємств, установ та організацій, бюджетування та прогнозування, контролю над витрачанням грошових коштів.

Потенційні місця роботи: менеджер у фінансовій діяльності; фахівець з біржових операцій; страховий агент; бухгалтер та касир-експерт; кредитор, банківський працівник; інспектор податкової служби; інспектор державної фінансової служби.

Спеціальність 076 “ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ та ЛОГІСТИКА”

– спеціальність бізнес-спрямування, що поєднує у собі спеціальні знання, уміння й практичні навички щодо створення та ведення успішної підприємницької, торговельної діяльності.

Спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спрямована на підготовку фахівців, що володіють комплексом знань, вмінь та навичок щодо організації та здійснення підприємницької діяльності у сфері виробництва, торгівлі, надання якісних послуг у різних галузях економіки.

Потенційні місця роботи: менеджер підприємства; бізнес-аналітик; торговий агент; керівник виробничих підрозділів в оптовій та роздрібній торгівлі; логіст; експедитор транспортний.

Спеціальність 242 “ТУРИЗМ І РЕКРЕАЦІЯ”

– спеціальність, яка спрямована на підготовку фахівців, що володіють такими професійними компетентностями як: здатність розробляти і управляти туристичним продуктом, здійснювати організацію туристичних подорожей і комплексного туристичного обслуговування (готельного, ресторанного, транспортного, екскурсійного, рекреаційного); здійснювати керівництво туристичними підприємствами всіх рівнів – від турагенств до крупних туроператорів.

Спеціальність «Туризм і рекреація» дозволяє всебічно вивчити специфіку здійснення туристичної діяльності та особливості обслуговування туристів в умовах сучасного глобалізованого простору.

Потенційні місця роботи: менеджер з туризму; туризмознавець; турагент; туроператор; екскурсійний менеджер; фахівець з туристичного обслуговування; організатор подорожей (екскурсій); екскурсовод; інспектор із туризму.

Спеціальність 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА)”

– підготовка кваліфікованого вчителя фізичної культури та основ здоров`я, озброєного сучасними педагогічними знаннями щодо розвитку і становлення основних педагогічних положень навчання та виховання, формування та розвиток фахових компетентностей і практичних навичок, необхідних для реалізації професійних функцій на високому рівні.

Спеціальність «Середня освіта (фізична культура)» спрямована на формування у здобувачів здатності розв’язувати спеціалізовані задачі та практичні проблеми в процесі педагогічної діяльності у сфері фізичної культури, спорту та оздоровлення людини.

Потенційні місця роботи: фінтес-тренер; вчитель фізичного виховання у закладах середньої освіти; учитель основ здоров`я у закладах середньої освіти; тренер-викладач з виду спорту (секції); інструктор-методист спортивної школи; інструктор-методист тренажерного комплексу; інструктор з аеробіки.

Хочете відчути себе студентом?

Будемо раді бачити вас на наших семінарах!

 

  • Щорічно ми проводимо до 5-ти семінарів
  • Семінар складається з ознайомлювально-освітньої частини та культурних заходів
  • Ми запрошуємо абітурієнтів та їхніх батьків
  • Ми оплачуємо абітурієнту та одному з батьків дорогу на семінар, надаємо житло та харчування

Запрошуємо вас ближче познайомитися з нашим університетом!