Єврейський університет дав мені не тільки безкоштовну якісну освіту, але й родину. Наш університет – це одна сім’я, велика і міцна. Нас не багато, і в цьому є переваги. Наприклад, викладачі застосовують індивідуальний підхід у навчанні, маючи змогу спілкуватися з кожним студентом під час пар, знаходячи особистий підхід до будь-кого. Але насамперед університет створює єврейські пари, і я не виняток”.

Соня Хусід

випускниця університету

Я вдячна Вс-вишньому, що моє навчання в університеті проходило саме в Одесі, разом із цими людьми – моїми друзями та викладачами. Для мене це стало справжнім подарунком! Впевнена, що і ви оцініте цю можливість та зможете використати її на всі 100%”.

Рінета Кітніц

випускниця університету

Наш університет – це не просто місце навчання, де кожен студент також здобуває єврейські знання. Насамперед, це одна велика родина. Це місце, де цінують, зберігають та поважають традиції. І це єдине місце, в якому так органічно перетинається навчання, дотримання єврейських заповідей та справжня дружба”.

Рівка Бендецька

випускниця університету

Єврейський університет дав мені можливість творчо  розкритися та знайти справжніх друзів. Тут завжди панує доброзичлива, весела і тепла атмосфера, дякую!”

Еліяу Золотих

випускник університету

Хочеться щиро подякувати нашому незвичайному улюбленому університету за знання та підготовку до життя, як духовно, так і морально”.

Асса Сіделєв

випускник університету

У нашому університеті ви завжди знайдете підтримку та допомогу з усіх питань, що виникають, – це неймовірно цінно”.

Влада Грабова

випускниця університету

Я вважаю, що мій вибір університету був правильний, бо це не лише якісна профільна освіта, а й всебічний розвиток”.

Беньямін Кузоваткін

випускник університету

 Я закінчив навчання в університеті у 2018 році. Одразу після цього мені допомогли влаштуватися на роботу за моєю спеціальністю (юриспруденція). Цей університет я рекомендую всім!”

Яків Тищенко

випускник університету

Єврейський університет – це чудова можливість здобути освіту та поринути у світ єврейських традицій. А ще – знайти свою єврейську половинку, як це вийшло у мене. Дякую університету за таку можливість!”

Світлана Зобенкова

випускниця університету

Час іде, студенти приходять, студенти йдуть, але незмінною залишається одна річ. Це принцип дружньої єврейської сім’ї. Дуже дякую за ті зусилля, які докладено до того, щоб наш прекрасний університет не припиняв свого  існування!”

Мойше Дембицький

випускник університету

Єврейський університет став для мене ще одним домом: тут ми маємо можливість всебічно розвиватися і завжди відчувати підтримку”.

Олена Таранда

випускниця університету

Єврейський університет – це чудовий шанс здобути хорошу сучасну освіту, знайти справжніх друзів та отримати потужні єврейські знання”.

Вікторія Косаковська

випускниця університету

Університет подарував мені безліч знайомств із прекрасними людьми і дав можливість стати справжнім фахівцем!”

Ілля Биковський

випускник університету

Університет – це як трамплін, який потрібно використати для саморозвитку. Тут ви отримаєте досвід, який допоможе вам із правильним вибором діяльності у подальшому житті”.

Марик Литвиненко

випускник університету

Єврейський університет – це хороший спосіб глибоко сприйняти всю красу єврейського способу життя! Дякую за таку можливість!”

Това Глузберг

випускниця університету

Є питання?