Студенти Leaders JUniversity щойно повернулися з поїздки Taglit Birthright Israel, яка стала для них чудовою можливістю ближче познайомитися з Ізраїлем, його історією, традиціями та людьми.
За десять днів учасники побували в Єрусалимі, молилися біля Стіни Плачу та гуляли Старим містом. Відвідали давню Кесарію, відпочили на Мертвому морі, піднялися на Масаду та провели ніч у бедуїнському таборі посеред пустелі. Також студенти побували в Тель-Авіві, де змогли відчути атмосферу сучасного Ізраїлю.
Особливо запам’яталися зустрічі з людьми. Студенти познайомилися з черкеською громадою Ізраїлю, більше дізналися про історію ефіопських євреїв та їхній шлях до країни, а також поспілкувалися зі своїми ізраїльськими однолітками. Ще однією частиною подорожі стало знайомство з ізраїльською кухнею, яка щодня відкривала для учасників нові смаки.
Дякуємо Taglit Birthright Israel за можливість подарувати нашим студентам цю поїздку. Вона дозволила не лише побачити найвідоміші місця Ізраїлю, а й краще зрозуміти країну, її людей та відчути особливий зв’язок із єврейською історією і традиціями.
